הודעות הדוברות education - חינוך
 
 
 
 
 
 
 
 
הודעות ועדכונים
 

ירושלים, כ"א אייר תשע"ט

26.5.2019

 
אות הוקרה לנבחרת כדורסל

 

בעקבות זכייתם באליפות העולם בכדורסל:

תלמידי נבחרת "תיכון חדש" ת"א קיבלו אות הוקרה ממנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב

 

 

מנכ"ל משרד החינוך, אבואב, בירך את התלמידים ואמר: "הישגכם מעורר גאווה בכולנו. אנו גאים בכם, ביכולת שלכם לשלב לימודים עם אימונים, לחתור למצוינות ולסיים במקום הראשון בדרך הכי מכבדת ומעוררת השראה שיש. נמשיך להשקיע ולטפח את המצוינות בספורט, ונמשיך לקדם ולהרחיב את התכנית החדשה של המשרד, לקליטת ספורטאים מצטיינים בעת שירותם הצבאי".

 

בהקשר זה יצוין *שבשנת הלימודים הנוכחית החל משרד החינוך לשלב ספורטאים מצטיינים, שמשרתים בצה"ל, כתומכי הוראה בבתי הספר.* מדובר בפרויקט חדש, שמצד אחד יסדיר את השירות הצבאי של ספורטאים מצטיינים, ומהצד האחר יפיק מהספורטאים את המירב. הספורטאים משובצים בבתי הספר כעוזרים למורים לחינוך גופני, וכעוזרי מאמן בתחום התמחותם.

 

לאחרונה זכתה נבחרת התלמידים של תיכון חדש ת"א באליפות העולם לבתי ספר תיכונים, שהתקיימה ביוון. באליפות השתתפו 24 נבחרות תלמידים ו-26 נבחרות תלמידות, שייצגו 35 מדינות החברות בהתאחדות העולמית של ספורט בתי הספר (ISF).

 

נבחרת התלמידים של תיכון חדש ת"א ניצחה בתוצאה 78:79, בגמר דרמטי, את הנבחרת המארחת של יוון. בכך, השיגה הנבחר הישג שלא הושג ב-30 השנה האחרונות. בשנות השמונים השיגו הישג זה נבחרות התלמידים של תיכון בליך רמת גן ואורט קריית ביאליק.

 

 
 
נבחרת "תיכון חדש" עם מנכ"ל המשרד, שמואל אבואב
 
  
 
   
 

 
 

 
 
   
 

 
 

 
 
   
 


 
 
מספר הפלאפון שמצוין מיועד לשימוש של אנשי תקשורת בלבד.
לפניות אישיות יש לפנות למרכז המידע של המשרד בטלפון 1-800-250025
 
 
    תאריך עדכון אחרון:  29/05/2019    

עדכוני rss