הודעות הדוברות education - חינוך
 
 
 
 
 
 
 
 
מבזקים
 

ירושלים, כ"ח תמוז תשע"ט

1.7.2019

 
טקס חילופי שרי חינוך

 

 

שר החינוך, הרב רפי פרץ, בטקס חילופי שרים:

שנת הלימודים הקרובה תפתח בסימן של ערבות הדדית

 

 

בטקס חילופי שרים שהתקיים ביום ד' (26.6.19), במשרד החינוך בירושלים, הודיע שר החינוך הנכנס, הרב רפי פרץ, כי שנת הלימודים הקרובה, תש"פ, תפתח בסימן "ערבות הדדית". הוא ציין, כי הוא נכנס לתפקיד בענווה וכי בכוונתו לשמור על הרצף ועל יציבות המערכת, להמשיך את ההשקעות בפריפריה ואת המהלך של צמצום הפערים, כפי שקידם שר החינוך לשעבר, נפתלי בנט, ועשה רבות למען קידום המערכת.

השר פרץ התייחס לנושא המצוינות  וציין, כי הוא מאמין במצוינות, במתמטיקה, במוסיקה, בספורט ובאומנות, והדגיש כי מצוינות זו מנטליות שאתה הולכים ולא כישורים במקצוע בודד. בעניין זה הוא הוסיף כי לשם הוא יחתור לפעול. אך מעל לכל אלה אמר הרב פרץ הוא מאמין בברק שיש לחפש ולמצוא בעיניים של התלמידים. לראות אצלם שמחה, התלהבות והשתוממות מהלמידה, לתרום למדינה ולאהוב את הארץ. 

הרב פרץ אמר כי במערכת החינוך יש שדרה מקצועית מסורה ומחויבות למלאכה החינוכית ובכוונתי לשבת עם גורמי המקצוע כדי ללמוד את הנושאים לעומק, ולהמשיך ולקדם את המערכת הגדולה והחשובה הזו. 

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב, הודה לשר החינוך היוצא, נפתלי בנט, בירך בחום את שר החינוך הנכנס, הרב רפי פרץ, ואמר :"אנו בעיצומם של ימים מאתגרים במערכת החינוך. ימים של סיום שנת הלימודים, והיערכות אינטנסיבית לפתיחת שנת לימודים חדשה. ימים של קליטת מורים ומנהלים חדשים, שיפוץ ובניית כיתות חדשות, חיזוק החינוך הבלתי פורמלי והפעלת מסגרות החינוך בקיץ. אנו משוכנעים שבהובלת השר, הרב רפי פרץ, מערכת החינוך, שמהווה בית היוצר של החברה הישראלית, תמשיך לצעוד בצעדים גדולים קדימה. למען החברה הישראלית, והדורות הבאים".


 

 
 

 
  


 
   
 

 
 

 
 
   
 

 
 

 
 
   
 


 
 
מספר הפלאפון שמצוין מיועד לשימוש של אנשי תקשורת בלבד.
לפניות אישיות יש לפנות למרכז המידע של המשרד בטלפון 1-800-250025
 
 
    תאריך עדכון אחרון:  04/07/2019    

עדכוני rss