education - חינוך מינהל החינוך הדתי - חינוך לשוני
 
   
 
 
 
 
 
 
 הגביע נודד ניתן לבתי ספר המצטיינים בפעילות לעידוד הקריאה. בכל מחוז "נודד" הגביע (מראש חודש אדר ואילך) בין בתי הספר הנבחרים. מצ"ב דף מידע אודות הקריטריונים לבחירה 
 

הגביע הנודד תשע"ח חוזר...

זוכי הגביע בחודש סיון תשע"ח

מומלץ ללחוץ על הקישורים ולצפות בתיעוד העשייה

חיפה-"ניר עציון", ניר עציון. מנהלת: אסתר אשכנזי. מפקחת: ג'וליה משיח. רכזת: טל ישראל. מדריכה: ענת ישראל. ספרנית: מרים ארנסט.

ירושלים-"לוין", בית שמש. מנהל: אלי טוויל. מפקח: יואל ורצברגר. רכזת: לינדה לוי. ספרנית: נורית לרמן.

מנח"י-"אהבת ישראל בנות", ירושלים. מנהלת: שירי שוויצר. מפקחת: אסתר קיזילשטיין. רכזת: רחלי אוחיון. מדריכה: רחלי אוחיון. ספרנית: רחלי קפלן.

צפון-"מאיר", בית שאן. מנהל: אודי בן שושן. מפקח: שלום אדרי. רכזת: גלית באבי. מדריכה: איילת פניני.

תל אביב-"עוזיאל", נתניה. מנהלת:  צמרת בן חיים. מפקח: אוהד קרוב.  רכזת: איזבל מיימון. מדריכה: מרילין גרשון. ספרנית: למלכה המר.

דרום- "הרא"ה", אשדוד. מנהלת: אסתר עמר. מפקח: מיכאל פיקאר. רכזת: גילה בן חמו. מדריכה: נורית פרץ.

מרכז-"נריה", לוד. מנהלת: עפרה יהודה. מפקחת: רחלי ויסברד. רכזת: נעמה עמר. מדריכה: יעל שער.

זוכי הגביע בחודש אייר תשע"ח

חיפה-"נטעים", מועצה אזורית מנשה. מנהלת: רוית ויינברג. מפקחת: ג'וליה משיח. רכזת: יסכה פרידמן.

ירושלים-"אורות עציון בנים", אפרת. מנהל: צבי נאמן. מפקחת: ורד ליבי. רכזת: אורית בן אליהו. מדריכה: מרינה דניאל

מנח"י-"חמ"ד גבעת מרדכי", ירושלים. מנהל: נחמן סעדיה. מפקחת: שרית ברונר. רכזת: ענת משניות. מדריכה: דבורה פרידמן.

צפון-"מעלות ניסים", עפולה. מנהל: אליאור בטיטו. מפקח: יעקב שבות. רכזת: סיון ביטון. מדריכה: איילת פניני.

תל אביב-"מורשת משה", רמת-גן. מנהלת: ענבל פרקש. מפקחת: דלילה כהן. רכזת: אילנה מרום. מדריכה: כוכי חיימי. ספרנית: ליאת צדיקי.

דרום-"אורות", אשדוד. מנהל: הרב יואל רפאל דרמון. מפקח: מיכאל פיקאר. רכזת: אורלי נחום. מדריכה: סיגל בוסקדורף.

מרכז-"רעות", נס ציונה. מנהל: אופיר אביקסיס. מפקחת: רחלי ויסברד. רכזת: בת-אל בסטקר. מדריכה: יעל שער.

 

זוכי הגביע בחודש ניסן תשע"ח

ברכות לבתי הספר שזכו בגביע הנודד לחודש ניסן. תעודות וערכת משחקים בדרך אליכם.

חיפה- "פאר עם", חדרה. מנהלת: ענת נקש. מפקחת:ג'וליה משיח. רכזת: לירון בוארון. מדריכה: רחל ארביב.

ירושלים- "אור לציון", כוכב יעקב. מנהל: הרב בצלאל אריאל. מפקח: יוסי שינובר. רכזת: בתיה ברכץ.

מנח"י- "הר- נוף בנות", ירושלים. מנהלת: אחינועם שיינטופ. מפקחת:שרית ברונר. רכזת: דקלה גבאי. מדריכה: דקלה גבאי.

צפון- "הרב מימון", שלומי. מנהלת: דקלה דהן. מפקח: שלום אדרי. רכזת: קרן חזני.

תל אביב- "נצח ישראל", פתח תקוה. מנהלת: רוית זר. מפקחת: דלילה כהן. רכזת: ברוריה בריימן. מדריכה: הילה דניאל. ספרנית: שולה שוורץ.

דרום- "טללים", ערד. מנהל: ברוך אביבי. מפקחת:עליזה לוי. רכזת: תאיר לביא. מדריכה: רבקה מלמד.

מרכז- "יחידני", יבנה. מנהלת: שני ברזילי. מפקח: יהודה בש. רכזת: רחלי בן פורת. מדריכה: נאווה חדד.

זוכי חודש אדר תשע"ח

מרכז - "בורג", מזכרת-בתיה. מנהלת: תמר אודס ניסן. מפקחת: רחלי ויסברד. מדריכה: יעל שער.

חיפה - "אהרון הרואה בנים", קריית שמואל. מנהל: רונן וייס. מפקחת: ג'וליה משיח. רכזת: אלינור 1, 2, 3

אוחנה. מדריכה: ענת ישראל.

מנח"י - "עמיטל", ירושלים. מנהלת: רבקה בוזגלו. מפקחת: אסתר קיזלשטיין. רכזת ומדריכה: לירון שבלב. ספרנית: אורית מאירי.

צפון - "נועם", טבריה. מנהל: חי דמרי. מפקחת: חנה זינו. רכזת: אתי ברון. מדריכה: רוחל'ה אשחר.

ת"א - "מודיעים", תל אביב. מנהל: יואב שמולביץ'. מפקחת: דרורית כהן. רכזת: רחל ברוכים. מדריכה: אילת כהן. ספרנית: אביטל פלד.

דרום - "אבן שמואל", אבן שמואל. מנהל: הרב אורן שמחי. מפקחת: עליזה לוי. רכזת: אריאלה חסון. מדריכהחדוה חכם.

ירושלים "האלה", נחושה. מנהלת: נורית ראובן. מפקח: יואל ורצברגר. רכזת: נחמה חלפון. מדריכה: מרינה דניאל.

הנחיות ע"ז

רשימת הזוכים בשנת תשע"ז

ברכות לזוכים בסבב האחרון לשנת תשע"ז- חודש סיון


חיפה - "תחכמוני", חדרה. מנהלת: מירי בן-חמו. מפקחת: ג'וליה משיח. רכזת: מיטב לנגה.
מדריכה: אורלי אמיתי.
מנח"י - "חומת שמואל", ירושלים. מנהלת: אורית דהן. מפקחת: אסתר קיזלשטיין. רכזת: רינת
רבינוביץ. מדריכה: אילנית אברהם. ספרנית: חני רובין.
צפון - "שדה יעקב". מנהלת: אלה קליר. מפקח: מיכאל בונן. רכזת: רחלי שדה. מדריכה: איילת
פניני.
תל אביב - "מעלות חיים", פתח תקווה. מנהלת: אושרה יצחק. מפקחת: דלילה כהן. רכזת: גלית
לוי. מדריכה: מרלין גרשון.
תל אביב - "ישורון", נתניה. מנהלת: שרית כהן. מפקח: אודי קרוב. רכזת: רונית אבני. מדריכה:
כוכי חיימי. ספרנית: מיכל כהן סוויד.
מרכז - "אביר יעקב", יבנה. מנהל: מרדכי אברהם. מפקח: יהודה בש. רכזת ומדריכה: יעל שער.
מחוז ירושלים-"ת"ת חברון", קרית ארבע. מנהל: הרב ברוך מימון. מפקח: יואל ורצברגר. רכז: שי
מקלצקי. מדריכה: אורית אדרי-ימין.
דרום- "סיני", אשקלון. מנהל: יעקב קנדלקר. מפקחת: סילבי הרוש. רכזת: אסתר כהן. מדריכה:
נורית פרץ. מצגת

רשימת הזוכים בגביע הנודד בחודש ניסן:

השנה הזוכים בגביע הנודד מקבלים שני משחקים לפיתוח השפה כמתנה לבית הספר!

ישר כוח לזוכים בגביע בחודש ניסן:

חיפה - "מוריה ברקאי", חיפה. מנהלת: חמדה מרום. מפקחת: ג'וליה משיח. רכזת: חוי פרקוביץ.

צפון-"ת"ת גולני", חיספין. מנהל: רועי שומר. מפקחת: חנה זינו. רכזת: מרים נוימן.

דרום - "ניצני קטיף", ניצן. מנהלת: מרגלית רוטשטיין. מפקח: זאב אלדר. רכזת ומדריכה: מלכה

חיון.

תל-אביב - "עציון", תל אביב. מנהלת: נילי שמואלי. מפקחת: דרורית כהן. רכזות: דקלה מעתוק

ומאירה אליוביץ. מדריכה: הילה דניאל.

מרכז - "נועם בנים", רחובות. מנהלת: ציפורית אייזיק. מפקחת: אורלי בטיטו. רכזת: מרב קבלה.

מדריכה: דורית וינברג.

מנח"י - "עמיטל", ירושלים. מנהלת: רבקה בוזגלו. מפקחת: אסתר קיזלשטיין. רכזת ומדריכה:

לירון שבלב. ספרנית: אורית מאירי.

ירושלים - "אהבת ישראל" בנים, בית-שמש. מנהל: מוטי גולדשטיין. מפקחת: ורד ליבי. רכזת: יפה

כהן. מדריכה: חגית אוחנה. ספרנית: עפרה ארצי.

 

רשימת הזוכים אדר תשע"ז:

מחוז צפון- שם ביה"ס: חמ"ד מירון. ישוב: מירון. מנהלת: לירז נחמיאס. מפקח: יעקב שבות. רכזת: סיון כלפון. תיעוד העשייה.

מחוז חיפה- שם ביה"ס: יבנה אולגה. ישוב: גבעת אולגה. מנהל: משה עמרם.  מפקחת: ג'וליה משיח. רכזת: חגית אבו. מדריכה: נורית בכר. תיעוד העשייה

מחוז מרכז- שם ביה"ס: תורת משה. ישוב: חמד. מנהלת: יהודית דל. מפקחת: רחלי ויסברד. רכזת: ליטל בן טוב. מדריכה: יעל שער. תיעוד העשייה.

מחוז ירושלים- שם ביה"ס: אתרוג. ישוב: גבעת זאב. מנהל: דביר שפרן. מפקח: דוד סעדיה. רכזת: עפרה שמחי. מדריכה: חגית מאירי. תיעוד העשייה

מחוז מנח"י- שם ביה"ס: יהודה הלוי. ישוב: ירושלים. מנהלת: אסתי ברמץ. מפקח: ישי לוי. רכזת: שיפי אליאך. מדריכה: נתנאלה בן דוד. ספרנית: מיכל ניסים. תיעוד העשייה.

מחוז תל אביב -  שם ביה"ס: סעדיה גאון. ישוב: אור יהודה. מנהלת: ענת ברקוביץ'. מפקחת: דרורית כהן. רכזת: נעמי יונה. מדריכה: שירה כהן. ספרנית: מירב אשכנזי. תיעוד העשייה

מחוז דרום- שם ביה"ס: עצמונה בנות. ישוב: שומריה. מנהלת: עדינה אמיתי. מפקח: זאב אלדר. רכזת: תרצה גבריאל. מדריכה: אורלי מרדכי. תיעוד העשייה.

 
 

    תאריך עדכון אחרון:  08/06/2018  

עדכוני rss