education - חינוך אגף מדעים - כימיה המזכרות הפדגוגית אגף א' לפיתוח פדגוגי אגף אמנות אגף מדעים אגף מורשת אגף חברה ורוח אגף שפות

עדכוני rss

 
   
 
 
 
 
 
 
רשימת מדריכים
 

המדריכים המחוזיים והארציים יעסקו בהדרכת צוותי הוראה ומורים יחידים בבתי הספר. יינתן מענה למורים חדשים ולסוגיות בהטמעת תכניות לימודים חדשות. כמו-כן, למדריך תפקידים מערכתיים לצורך קידום תחום הדעת במחוז. במסגרת זו המדריכים יקיימו מפגשים והשתלמויות שעליהם תבואנה הודעות בנפרד. ניתן לפנות למדריכים בכל בעיה בתחום הוראת הכימיה. תפקיד מרכזי בהדרכה הוא הסיוע בהטמעת יחידת המעבדה והתמיכה במורים אשר מתנסים ביחידה זו לראשונה. המדריכים יעסקו בנוסף, במעקב ובקרה על בתי הספר במחוז שעליו הם מופקדים בנושא זה.


כדי לשלוח דוא"ל למדריך מסוים יש ללחוץ על הקישור של שם המדריך.


מצבת ההדרכה והפיקוח תשע"ט


מפמ"ר כימיה - ד"ר דורית טייטלבאום  -  050-6200288

 

מחוז

שם המדריך

סלולרי

שם ביה"ס

 

ארצי
אוריינות וחשיבה

אורית מולווידזון

052-3872545

תיכון גן נחום, ראשון לציון.

 

ארצי
מיני מחקר - רמה 3

יונת שמאי

054-4661278

תיכון אביב, רעננה.

 

ארצי

ירדן קדמי

052-8912600

רוגוזין קרית אתא.

 

ארצי
אוריינות וחשיבה

מירה תמיר

050-5643076

תיכון בגין, ראש העין.

 

ארצי

מעבדת החקר

נאוה תמם

052-6566168

גימנסיה ריאלית, ראשון לציון.

 

ארצי-אוריינות וחשיבה

נרימאן חכים

052-3562379

טרה סנטה, נצרת.

 

ארצי -פריפריה

סופי בן דב

050-2005633

מקיף עומר, עומר.

 

ארצי
עבודות גמר, תוכנית הלימודים

עדינה שינפלד

054-5480998

רוגוזין קריית אתא, קריית אתא.

אורט מוצקין, קריית מוצקין.

 

ארצי
חממה פדגוגית

ענת פלדנקרייז

052-6751909

קרית חינוך דרור,  בני דרור.

 

ארצי-מעבדת החקר,  בטיחות במעבדות

רים סאבא

050-5968674

תיכון טרה סנטה, יפו.

 

ארצי

שלומית וינטר

054-4472008

אולפנת שעלבים, שעלבים.

 

ירושלים

עדנה פרידמן

050-5763480

אולפנת חורב, ירושלים.

אוולינה- תהילה,  ירושלים

מקיף גילה, ירושלים.

 

מנח"י

אורית לוין

054-4578467

תלי בית חינוך, עירוני ג' , ירושלים.

 

מנח"י

שושי ברדע

054-6327338

בית-ספר התיכון ליד האוניברסיטה העברית, ירושלים.

בית ספר ע"ש רבין, עירוני ה', מודיעין

 

צפון

אמירה אלוש

050-2578717

נופי גולן, קצרין

 

צפון
מגזר ערבי דרוזי

וירה דאוד

054-2251897

תיכון אבו סנאן, אבו סנאן.

 

צפוןמגזר ערבי

חנאן גנטוס

050-5312736

תיכון אלביאן סח'נין, סח'נין

 

צפון

נאדיה גנאים

052-4040911

מקיף אל - בטוף, עוזייר

 

צפון

נלי פרייזונד

054-6886691

תיכון עירוני א', חיפה.

 

צפון

פריהאן עלי אבו אסעד

050-8451445

תיכון אכסאל, אכסאל.

 

חיפה

איריס שנער

058-6706212

אורט השומרון, בנימינה

מאיר שפייה

 

חיפה

בלה וקסלר

050-6520073

תיכון עירוני א', חיפה.

 

חיפה -

מגזר ערבי

מיאדה נאסר

050-8980592

עמל 1, טירה.

 

מרכז

בלה שולמן

054-4912499

תיכון יגאל אלון, מקיף ו', ראשון לציון.

 

מרכז

ד"ר ורדה כספי

052-5323308

תיכון דרכא, לוד.

 

מרכז

יהודית פלדמן

052-3799352

תיכון שוהם, שוהם.

תיכון ברנר, פתח תקווה.

 

תל אביב

ד"ר אסנת רוה

052-4210373

חמד"ע, תל אביב.

 

תל אביב

דפנה ים

050-2471614

הנדסאים הרצליה, הרצליה

 

תל אביב

פרידה טראב

054-7565958

תיכון רמות, בת-ים.

 

דרום

אורנה דגן

054-3306004

מקיף רגר, באר שבע.

 

דרום- מגזר בדואי

יעל חורב

052-6266679

תיכון מקיף אורט ערד, ערד

 

דרום

עירית ארנן

054-4588736

מקיף באר טוביה, באר טוביה

 

התיישבותי

גלה קוטלר

052-8793017

תיכון אזורי מגידו, קיבוץ עין השופט.

 

התיישבותי

טובי הוכמן

050-7801529

מקיף מרחבים, מועצה אזורית מרחבים.

 

התיישבותי

רחל קלנר

054-7843256

אולפנית ישורון, פתח תקווה

 

התיישבותי

שירה ארנפלד

052-4656373

תיכון הרצוג, בית חשמונאי.

 


 

 






 

 
 
 
    תאריך עדכון אחרון:  29/08/2018