education - חינוך הפיקוח על הוראת הפיזיקה

עדכוני rss

 
   
 
 
 
 
 
 
מדריכים
מדריכי פיזיקה תשע"ה
 

תחום הדרכה

שם המדריך

טלפון

מדריכים ארציים

 

 

ארצי, עתודה, 1 יח"ל, השתלמויות

מיכאל סבין

050-6282205

ארצי, אוריינות, תקשוב

אירינה ויסמן

052-3958823

עבודות גמר

חזי יצחק

054-7880762

מעבדות

ליהי תלם-מרגלית

052-4353433

פרויקטים

איריס פולק

052-3290704

ארצי, אוריינות וחשיבה

לריסה שכמן

054-4771909

ארצי, תוכ"ל וחשיבה

צילה חורש

050-7640406

מכללות

עדי רוזן

052-3357881

מדריכים מחוזיים

 

 

ירושלים, אזור מודיעין ובית שמש

דפנה ברנר-כהן

050-9515421

מנח"י ואוריינות

אורי לבנה

052-4550362

תל אביב ואוריינות

אורנה בלומברגר

052-3265968

מרכז ואוריינות

איריס פולק

052-3290704

מרכז, קהילות

אסתי מגן

054-9983033

צפון

טאהא חיג'זי

050-7376242

צפון, אוריינות

סאלח פארג'

050-7922668

התישבותי, צפון

גנדי אקסלרוד

052-3756344

צפון, קהילות

עידו כהן

050-5747861

חיפה ואוריינות

שוקי זכאי

050-5663059

דרום

ויקה גוניונסקי

054-6886344

דרום, אשקלון אשדוד

מיכל סיגרון

050-7476753

דרום, באר שבע

אולגה שוסטרמן

054-7232550

התיישבותי

ליהי תלם-מרגלית

050-6949464

מנחי קהילות

 

 

צפון, קהילת כרמיאל

סאלח קראקרה

050-5912048 

צפון, קהילת כרמיאל

סאלח פארג'

050-7922668

צפון, קהילת כרמיאל

בולוס שחאדה

050-3722225

צפון, קהילת העמקים

רותי חנן

050-6949466

צפון, קהילת העמקים

עידו כהן

050-5747861

צפון, קהילת תל חי

שירית ברוך

058-5235230

צפון, קהילת אחר"ת

עמוס כהן

052-4794961

צפון, קהילת אחר"ת

משה רייך

052-4225271

קהילת חיפה

קובי שורצבורד

054-4727990

קהילת חיפה

נזירה טאהא

050-9801079

מרכז, קהילת טייבה

עימאד חאג'-יחיה

052-2215611

מרכז, קהילת טייבה

ריאד גרא

052-5294480

מרכז, קהילת הוד השרון

סמדר לוי

050-3732966

מרכז, קהילת הוד השרון

אסתי מגן

054-9983033

מרכז, קהילת יבנה

אלקס וינברג

054-4721794

מרכז, קהילת יבנה

רחל אנקו

052-7587000

מרכז, קהילת יבנה

דפנה ברנר-כהן

050-9515421

תל אביב, קהילת רמת גן

אסתי מגן

054-9983033

תל אביב, קהילת רמת גן

גלינה פודולוב

054-7577259

קהילת ירושלים

כנה אופיר

052-8348165

דרום, קהילת באר שבע

סמדר אבידן

054-7440076

דרום, קהילת באר שבע

טטיאנה שולידינגר

054-4810799

קהילה מתוקשבת

אירינה ויסמן

052-3958823

קהילה מתוקשבת

מיכל ולטר

052-6556079 

קהילה מתוקשבת

גנדי אקסלרוד

052-3756344

מדריכים נוספים (מתנדבים)

 

 

מרכז מורים

יוכבד ברסטל

054-4562820

מרכז אילן רמון

ויקטור מלמוד

054-5450751

אוריינות

אבי רהב

054-5433501

 
 
    תאריך עדכון אחרון:  18/01/2015