עדכוני rss

 
 
 
 
 
 
 
סרטונים מהשטח
 

אולפנת צביה - "אם היה כבוד לא היינו מגיעים למצב שבו אנו נמצאים היום..." המורה בקי ינאי מאולפנת צביה במחוז צפון מדגימה שיעור משלב ערכים בהיסטוריה לכיתה יא' העוסק בערך הכבוד תוך שימוש במתודה של חקר מקורות.

 

 
 

בית ספר יוספטל - "המים מועילים לאדם, לחי ולצומח ואני צריכה לשמור עליהם..." - המורה קרן פרברוב מביה"ס יוספטל במחוז תל אביב מדגימה שיעור משלב ערכים בשפה העוסק בערך האחריות תוך שימוש במתודה של פעילות יוצרת.

 
 

חטיבת ביניים אורנית - "מנהיגים הם אנשים רגילים עם תכונות מיוחדות וכל בן אדם שיש לו את התכונות האלה יכול להיות מנהיג..." - המורה לינדה קטן מחט"ב אורנית במחוז מרכז מדגימה שיעור משלב ערכים בשפה לכיתה ח' העוסק בערך המנהיגות תוך שימוש במתודה של קבוצות למידה.

 

 
 

בית ספר מקיף ט' - "אני בטוחה שאת העבודה הזו אזכור ואוכל לדבר על זה בעוד כמה שנים כשישאלו אותי..." - המורה מירב דיין מבית הספר מקיף ט' במחוז דרום מדגימה שיעור משלב ערכים בהיסטוריה לכיתה ט' העוסק בערך חיי אדם תוך שימוש במתודת למידת עמיתים.

 

 
 

בית ספר כצנלסון - "לדוכיפת לא אכפת להיות שונה ואחרת כי היא עושה מה שהיא רוצה ושוני זה דבר טוב בעולם..." - המורות אדווה חוגג ומעיין ולד מבית הספר כצנלסון במחוז תל אביב, מדגימה שיעור משלב ערכים בשפה לכיתה ד' העוסק בערך השונות תוך שימוש במתודה של פעילות יוצרת.

 

 
 

בית הספר עירוני ב' - "זה גרם לי לראות משהו שונה, את הדעות של האנשים ולפתוח את הדיעה שלי. אני בטוחה שהרבה פעמים לא התנהגתי כמו שצריך להתנהג והשיעור הזה גרם לי לשים לב יותר לעצמי..." - המורה קובי הרוש מבית הספר עירוני ב' במחוז ירושלים מדגים שיעור משלב ערכים בתרבות ישראל לכיתה י' העוסק בערך כבוד תוך שימוש במתודת למידת עמיתים.

 

 
 

בית ספר נעמת - "שייך זה להרגיש שאני חלק ממשהו..." - המורה ענת מנשה והמורה נעם כרסנטי מבית הספר נעמת חדרה במחוז חיפה מדגימים שיעור משלב ערכים בספרות ואומנות לכיתה יב' העוסק בערך השייכות תוך שימוש במתודה של פעילות יוצרת.

 

 
 

בית ספר ניצנים - "צריך לחנך את הילדים מגיל צעיר לזרוק את הפסולת לתוך פחי האשפה..." - המורות מיטל חייק ומירב בוזגלו מבית הספר ניצנים במחוז תל אביב מדגימות שיעור משלב ערכים במדעים לכיתה ג' העוסק בערך אחריות סביבתית תוך שימוש במתודה של למידת חקר.

 

 
 

תיכון רוטברג - "בין מולקולות המים יש רעות שאפילו האטב עם הצפיפות הגדולה ביותר יכול לצוף על פני המים..." - המורה שמואל ערך מתיכון רוטברג רמת השרון במחוז תל אביב, מדגים שיעור משלב ערכים בכימיה לכיתה יב' העוסק בערך הרעות תוך שימוש במתודה של ניסוי.

 

 
 

בית ספר מקיף אלביאן - תמרה - "לכבד את כל האנשים כי לכל אחד יש דברים שמייחדים אותו מאחרים..." - המורה מונה אטאללה מבית הספר מקיף אלביאן - תמרה של החברה הערבית, מדגימה שיעור משלב ערכים באנגלית לכיתה ז' העוסק בערך קבלת האחר תוך שימוש במתודה של שיר וסרט.

 

 
 
    תאריך עדכון אחרון:  01/02/2016