דלג לתוכן

עדכוני rss

חיפוש אנשי קשר

בית הספר הניסויי ממ"ד "שלום" בפתח תקווה

נתינה וקבלה בחינוך המיוחד - נובמבר 2010

 

     

 

בית הספר הניסויי ממ"ד "שלום" בפתח תקווה, הינו בית ספר לתלמידים עם צרכים מיוחדים, הרואה חשיבות רבה ביצירת קשרים בין קהילת החינוך המיוחד לבין החברה.

 

אנו פועלים להידוק קשרי קהילה, מעורבות, אחריות ומחויבות חברתית. הן באמצעות פעילות התנדבותית של תלמידי החינוך המיוחד בבתי אבות ובגני ילדים והן באמצעות יצירת קשרים עם ארגונים, שיגיעו להתנדב בבית ספרינו וייחשפו לאוכלוסיית החינוך המיוחד, יכירו אותם ואף ישלבו אותם בעתיד בעבודה ובחברה.

 

אנו מאמינים, כי השותפות של הקהילה עם בית הספר, תעמיק את תחושת השייכות והאכפתיות לחינוך המיוחד ותגשים את פוטנציאל ההתנדבות והעזרה הגלום בכל אדם.

 

התנדבות בנק מזרחי בבית הספר הניסויי ממ"ד שלום


עובדי בנק מזרחי טפחות, סניף מרכז פתח תקווה, אימצו את בית הספר הניסויי ממ"ד "שלום" לפני כשלוש שנים. מאז, הם מקפידים להגיע לבית הספר לפני כל חג, מעבירים פעילויות חברתיות ופעילויות יצירתיות, מחלקים מתנות ובעיקר נותנים המון תשומת לב לתלמידים.
השנה, לפני חג החנוכה, הגיעו עובדי בנק  מזרחי טפחות, שימחו את התלמידים בפעילות יצירתית לכבוד חג החנוכה וחילקו לכל התלמידים נרות.

 

במקביל יצאנו עם תלמידי בית הספר להתנדב בבית אבות "נווה רעיה" בפתח תקווה, התלמידים הדליקו נרות חנוכה, שימחו את הקשישים במופע מיומנה ובמופע מחול של להקת המחול של בית הספר, שרו שרי חנוכה, ורקדו עימם.


 

התנדבות תלמידי החינוך המיוחד בבית אבות נווה רעיה לקראת חנוכה 

 

בכך אנו מחנכים אותם כי גם ילדי החינוך המיוחד, יכולים, מסוגלים וצריכים לתרום לחברה ולא רק להיתרם ממנה.

 

 

לשאלות ולקבלת מידע נוסף - ניתן לפנות למיכל שרייבר: schrmichal@gmail.com

 


                  

 


 

תאריך עדכון:07/08/2014