חינוך - education מחוז תל אביב - חינוך ללא הפסקה
   

עדכוני rss

 
   
 
 
 
 
 
 
חדש באתר מחוז ת"א: כל מגוון השירותים למורה בלחיצה אחת
 

שירות חדש מופעל החל מהחודש באתר מחוז תל אביב של משרד החינוך באינטרנט. בלחיצה אחת יכול כל מורה לקבל את כל הנהלים, הקישורים, הטפסים והמידע הרלוונטי שלו הוא זקוק וזאת מבלי לשוטט ברחבי האתר באינטרנט ולחפש במשך זמן רב אחר מבוקשו.

אז כיצד פועל השירות החדש?

מסביר סגן מנהלת מחוז תל אביב, משה הרשקוביץ העומד בראש שיפור השירות למורה במחוז:

כל סוגי השירותים שהמחוז מעניק למורים הועלו לאתר בסדר אלף-בית. כך למשל מורה חדש יוכל להגיע בקלות לקטגוריית "קליטת עובד הוראה חדש" ותחת אותה קטגוריה, הוא יכול להוריד מיידית את הטפסים שיש למלא, לקבל מידע ולמצוא את זכויותיו ולמצוא את כל הקישורים המתבקשים. קטגוריות נוספות שהמורה יכול למצוא: בקשות לחופשה, בקשת העברה, עדכון דרגה, עדכון שנות ותק, מענק מחלה, רכישת זכויות, מינוי סגן מנהל ועוד עשרות בקשות שונות ומגוונות שבגינן נדרשו המורים להגיע למשרד החינוך וכיום בלחיצת כפתור - כל המידע בביתם.

"הממשק החדש, פועל בשיתוף פעולה עם כל הגורמים המטפלים במורה: גזברות- כח אדם בהוראה ופיתוח מקצועי (השתלמויות). בכל רגע נתון המורה יכול לקבל את השמות, הטלפונים והכתובות של הפקידים המטפלים במורה כדי להעביר אליו את הטפסים ולשאול שאלות נוספות", מציין הרשקוביץ.

עוד יצוין כי השירות החדש שהופעל במחוז תל אביב מצטרף לשירות אחר שכבר הופעל בהצלחה וצובר תשבחות רבות בקרב המורים. 5 מידענים מנתבים את אלפי השיחות המתקבלות מהמורים. לחלק הם נותנים מענה ישיר ואת השאר הם מעבירים לעמדות אנשי כח האדם והגזברות. כל השיחות

מתבצעות תחת מעקב ופיקוח שאכן נענו לרצון המורים.

 

לחץ לשירות החדש לאנשי ההוראה

 
 
    תאריך עדכון אחרון:  26/06/2014