הודעות הדוברות education - חינוך
 
 
 
 
 
 
 
 
אקטואליה
 

ירושלים, כ"ב כסלו תשע"ה

14/12/2014

 
ביקור השר באריאל

 

שר החינוך ביקר במוסדות החינוך באריאל:

השר פירון: "מחמם את הלב לראות את חדוות העשייה של מערכת החינוך בעיר, המנהלים והמורים מובילים חינוך איכותי וערכי המהווה מודל להשראה עבור התלמידים"

 

שר החינוך, הרב שי פירון ביקר ביום ג',  2.12.2014, באריאל וסייר במוסדות החינוך בעיר. במהלך הסיור השר נפגש עם ראש העיר אלי שבירו, שוחח עם צוותים חינוכיים בבתי הספר ונפגש עם נציגי פרלמנט הנוער.

 

שר החינוך פירון: "מחמם את הלב לראות את חדוות העשייה של מערכת החינוך בעיר, המנהלים והמורים מובילים חינוך איכותי וערכי המהווה מודל להשראה עבור התלמידים. למידה משמעותית היא מטבעה למידה חווייתית, המאתגרת את התלמידים ומעוררת את סקרנותם ואני גאה לראות שכאן באריאל מטמיעים למידה משמעותית אמיתית".

 

בתחילת הסיור ביקר השר פירון במרכז הארצי לפיתוח ערכים ומנהיגות הפועל בעיר. השר נפגש במקום עם תלמידים הלומדים במסלול ההתמחות - "סיירות עם וארץ", ואלה שסיפרו לו בהתרגשות על תכנית הלימודים הייחודית.

בהמשך, שר החינוך ביקר בבית הספר הממלכתי – דתי "אור זבולון". השר התרשם מאופיו של בית ספר ושמע מפי התלמידים על החיים המשותפים בבית הספר, חילונים מסורתיים ודתיים, בבית חינוך אחד.

 

לאחר מכן השר ביקר בגן דולב ולמד מקרוב כיצד ילדי הגן מפעילים רובוטים האמצעות תוכנת מחשב ייחודית, במסגרת התכנית ללימודי רובוטיקה לגיל הרך.

 

השר חתם את הסיור בביקור בביתם של יעקב ז"ל ואירנה וודיסלבסקי, ניצולי שואה, שהפכו את ביתם ליד זיכרון לשואה ולגבורה. בני הזוג הם זוכי פרס מפעל חיים מ"יד ושם". השר פירון שיבח את תלמידי חטיבת ביניים בעיר אשר אימצו את המקום לפני שנים רבות וסייעו לתרגם לעברית אוסף ייחודי, של למעלה מ-400 גלויות מקוריות המצויות בבית.

 
 

 
  


 
   
 

 
 

 
 
   
 

 
 

 
 
   
 


 
 
מספר הפלאפון שמצוין מיועד לשימוש של אנשי תקשורת בלבד.
לפניות אישיות יש לפנות למרכז המידע של המשרד בטלפון 1-800-250025
 
 
    תאריך עדכון אחרון:  24/02/2015    

עדכוני rss