שפ''י education - חינוך המינהל הפדגוגי

עדכוני rss

 
 
 
 
 
 
 
ימי שיא: סובלנות, מאבק בגזענות וזכויות הילד
 
 

|  יום הסובלנות הבינלאומי  |  היום הבינלאומי למאבק בגזענות 

שבוע זכויות הילד הבינלאומי  |

 

יום הסובלנות הבינלאומי, 16.11

מצורפים תכנים העוסקים בנושא הלקוחים מתכניות כישורי חיים כהכנה לקראת העבודה ביום חשוב זה. הנכם מוזמנים לבחור את החומרים המתאימים לשלב החינוך בו אתם עובדים, לתהליכים ההתפתחותיים הרגשיים והקוגניטיביים של התלמידים שלכם, ולאיפיונים המיוחדים לאוכלוסיה איתה אתם עובדים. במסגרת שיעורי כישורי חיים הנכם מוזמנים לבחור להרחיב ולהעמיק בנושא, או לגעת בו בצורה יותר מצומצמת לפי הבנתכם המקצועית.

 

 

שבוע זכויות הילד הבינלאומי, 20.11

ב-20 בנובמבר 1989 אימצה העצרת הכללית של האו"ם את "אמנת האו"ם בדבר זכויות הילד והילדה". האמנה מבססת את זכויות הילדים בכל מקום בעולם. לקראת שבוע חשוב זה, מצורפים תכנים העוסקים בזכויות הילד והילדה ומקנים מידע וכלים על זכויותיהם.

childrenrights

 

 

יום המאבק הבינלאומי בגזענות, 21.3

השנה בחרנו לעסוק בנושא של עמידה מהצד אל מול גילויי גזענות שמתרחשים בכיתה, בחצר בית הספר, ברשתות החברתיות ובכל מקום במרחב הציבורי. תלמידים רבים אינם נוקטים בפעולות אלימות או גזעניות אך מתעלמים ואינם נוקטים עמדה אל מול תופעות אלו. המערכים שלפנינו עוסקים בתופעה מתוך שאיפה להעלות למודעות של התלמידים את השלכותיה האפשריות של עמידה מהצד אל מול  תופעות של גזענות ואלימות, לטפח מיומנויות של אמפתיה בין-אישית ובין קבוצות ולקדם ערכים של סולידריות ואחריות חברתית.

hands

 

 
 
 
    תאריך עדכון אחרון:  18/11/2021