education - חינוך מנהל חברה ונוער זכויות התלמיד

עדכוני rss

 
 
 
 
 
 
 
 
פסטיבל הרצליה 2014 לסרטי תלמידים
ביוזמת מינהל חברה ונוער במחוז תל אביב
 

 

  הזמנה לאירוע הפסטיבל שיתקיים ב5 בפברואר בהרצליה

 

 

החל מיום רביעי הקרוב ה-1.1 בשעה 22:00 יחלו השידורים של סרטי התלמידים אשר נשלחו לפסטיבל הרצליה לסרטי נוער.

 

במהלך כל חודש ינואר - בכל יום (חוץ מימי שישי) בשעה 22:00 ישודרו הסרטים שלכם בערוץ 98.

 

מצורף לוח השידורים!

 

 שימו לב- הפרומואים של הסרטים כבר משודרים בערוץ 98 וישודרו לאורך כל החודש - על כולם כתובה השעה 22:00, אך הסרטים ישודרו לפי סדר הופעתם בקובץ המצורף.
כלומר: השידור יתחיל ב22:00 וימשיך בסיום רצף הסרטים של אותו ערב. ניתן יהיה לראות במידע שעל המסך אלו סרטים משודרים.

 

ב-1.1 תיפתח ההצבעה על תואר 'חביב הקהל' בדף הפייסבוק של ערוץ 98 וגם באמצעות האפליקציה של הניידים.

 

כל הסרטים שישודרו בערוץ יתמודדו בהצבעה. כל הצבעה משפיעה!

 

לוח שיבוץ סרטי התלמידים בחודש ינואר החל מהשעה 22:00

 

תאריך שידור שעת שידור שם הסרט שם תיכון
 יום רביעי 1.1 22:00 אין על מה לדבר תיכון אוסטרובסקי רעננה
    חביבת המורה תיכון אוסטרובסקי רעננה
יום חמישי 2.1 22:00 המסע אל העבר תיכון רוגוזין קרית אתא
    איך ממשיכים מכאן תיכון רוגוזין קרית אתא
    דאמפסטר תיכון ראש העין ע"ש בגין
    מול כל העולם תיכון באר טוביה
יום שבת 4.1 22:00 מה יגידו תיכון רוגוזין קרית אתא
    העולם שמעבר תיכון רוגוזין קרית אתא
יום ראשון 5.1 22:00 כוכב הצפון בית חינוך ע"ש כפר סבא
   

not going anywhere

תיכון הר טוב צורעה
   

fozzy

תיכון הר טוב צורעה
   

rubberband girl

תיכון הר טוב צורעה
    לראות את האור תיכון גולדה פתח תקווה
יום שני 6.1 22:00 בעשר אצבעות תיכון גולדה פתח תקווה
    החיים מזווית אחרת תיכון גולדה פתח תקווה
יום שלישי 7.1 22:00 החורף של מטר תיכון שוהם
    דרך חלופית תיכון שוהם
    קפיצת ראש תיכון שוהם
יום רביעי 8.1 22:00 בא מעפר אולפנת קרית ארבע
    משחק חיים אולפנת קרית ארבע
יום חמישי 9.1 22:00 הולך איתך תיכון ברנר
    לשבור את החזיר תיכון נעמת יפו
    נעל"ה? כפר סילבר
    בוק לפייסבוק כפר סילבר
יום שבת 11.1 22:00 עלמה הרב תחומי עמק חרוד
    צעד וחצי אל התהילה הרב תחומי עמק חרוד
יום ראשון 12.1 22:00 אבא ישיבת שעלי תורה בית שמש
    המחיר לכסף ישיבת שעלי תורה בית שמש
יום שני 13.1 22:00 אחת כמו כולם אורט רבין גן יבנה
    לא רואה ממטר אורט רבין גן יבנה
    המכולת תיכון פסגת זאב
יום שלישי 14.1 22:00 אבודה תיכון בית אליעזר
    שחר חדש קמפוס אריסון
    משורה ישחרר קמפוס אריסון
יום רביעי 15.1 22:00 פותחת דלת תיכון אמי"ת בנות מעלה אדומים
    להיות יהודי תיכון אמי"ת בנות מעלה אדומים
יום חמישי 16.1 22:00 להכיר מקרוב אולפנת צביה רבבה
    מלב אל לב אולפנת צביה רבבה
    קרעים ישיבת אמי"ת נחשון, מושב נחם
    אני קווקזית ישראלית דרכא נתיבות
יום שבת 18.1 22:00 סיפורים בעלמה הראשונים הרצליה
    67 הראשונים הרצליה
יום ראשון 19.1 22:00 מבצע גרנדמה פלך קרית עקרון
    בדרך לאושוויץ עוצרים במקדולנד נעמת הוד השרון
יום שני 20.1 22:00 אולפאת' רבין תל מונד
    סימני שאלה אולפנת צביה הרצליה
יום שלישי 21.1 22:00 מקום אצלך בעולם אולפנת נווה שרה הרצוג
    ליצן נשמה אולפנת נווה שרה הרצוג
    להצמד לחיים אולפנת נווה שרה הרצוג
    אחות קטנה שלנו אולפנת נווה שרה הרצוג
יום רביעי 22.1 22:00

GAME OVER

תיכון חדרה
    נתינה זו לא מילה גסה הישיבה התיכונית אורט טבריה
יום חמישי 23.1 22:00 גבר מי שנוהגת תיכון בויאר
    השתיקה תיכון בויאר
    יש לי ילדה בת שנה כפר סילבר
    משבר אורט לילנטל רמלה
יום שבת 25.1 22:00 צריך פיס בחיים תיכון בויאר
    אגם החלילנית תיכון בויאר
    אקווריום בית חינוך ע"ש כפר סבא
    עיר זרה כפר הנוער איילת השחר רמת הגולן
    למלא את החסר כפר הנוער איילת השחר רמת הגולן
יום ראשון 26.1 22:00 בין הנסתר לנגלה ישיבת נווה שמואל
    עת לספוד ועת לרקוד ישיבת נווה שמואל
יום שני 27.1 22:00 בחור כארז אולפנת שח"ם קרית אתא
    אקורד סיום ישיבת נווה שמואל 
יום שלישי 28.1 22:00 ביקור תלמה ילין
    הרעות תלמה ילין
    סרט תיכוניסטים מעפן תלמה ילין
יום רביעי 29.1 22:00 הפינגווין שרצה להיות ילד תלמה ילין
    אני הבן שלך תיכון רוטברג רמת השרון
יום חמישי 30.1 22:00 טעם מר תיכון בן צבי קרית אונו
    פחד אלוהים תיכון בן צבי קרית אונו
    מלאכים בגיהנום תיכון חורפיש
    יוסרא מרכז תקשורת סינמטק ת"א
    עולם הפוך מרכז תקשורת סינמטק ת"א
יום שבת 1.2 22:00 צבעוני שחור תיכון אלון רמה"ש
    נפילה חופשית תיכון אלון רמה"ש
    את זאת אני תיכון פסגת זאב
    הסנדלר תיכון פסגת זאב
יום ראשון 2.2 22:00 אודישן  תיכון אלון רמה"ש
    שוד לאור יום תיכון אלון רמה"ש
יום שני 3.2 22:00 שמות של מזל תיכון בן צבי קרית אונו
    לא מלך הוא תיכון בן צבי קרית אונו
יום שלישי 4.2 22:00 בת מצווש תיכון בליך
    משחקים בקקי תיכון בליך
    צבע אדום תיכון בליך
    ילד אסור תיכון בליך

 
 
    תאריך עדכון אחרון:  19/01/2014